Jak se obléká Itálie v březnu?

Jaro pomalu za dveřmi, sluníčko nabírá na síle, ale přece ještě stále nějaký ten ranní mrazík na nás čeká. Jak si v takovém počasí počíná italská móda? Osobní styl, klasika, jednoduchost skloubená s extravagantními doplňky. Takové jsou italské výlohy a street style na březen.


Výrazné sukně s maxi vzorem a délkou pod kolena. Upnutý top či jemnější rolák a výrazný pásek. A nezapomeňte na klobouk, nejen do deštivého počasí skvělý doplněk! Chic italské maminky ví, jak na to!!! Pohodlí a přitom skvěle vystřihnutý styl!Černá a bílá. Nestárnoucí klasika. Osvěžte outfit nějakým výrazným prvkem na bílé košili nebo zvolte variantu zajímavého výstřihu. Tahle jednoduchá kombinace vás vždy zachrání, pokud si dlouho zoufáte před nicnenabízejícím šatníkem.  


Boty na míru se těší čím dál větší oblíbenosti. V Itálii takových krámků najdete nespočet. Zejména pánové si libují ve výběru té nejkvalitnější kůže. 


Brýle!!! Nejmilovanější doplněk všech Italů. Okuláry jsou prostě zase v kurzu! Do špičky a s ponožkami. Tento trend nepodceňujte, už se drží pěkně dlouho!
1 komentář

  1. Italové jsou prostě bohové! Není divu, že nejvíce návrhářů pochází z Itálie! Krásné fotky!!! ♥♥♥

    http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat